Ja mājās esošais četrkājainais draugs ir gana gauss, tas var šķist pārlieku garlaicīgi. Katrā ziņā ar laikas tipa suni Argo noteikti jautrības netrūks.
Divgadīgais Argo ir aktīvs, dzīvespriecīgs, bet tajā pašā laikā maigs un miermīlīgs. Sunim tīk lēkāt, un lielu daļu laika viņš pavada uz savas būdiņas jumta – tā sakot, lai var tālāk redzēt un sagaidīt savu jauno saimnieku.
Argo derēs ne tikai medniekiem, bet arī lauku sētā – tikai viņš jāapmāca, jo ir medību suņu jauktenis. Bet vispār Argo vislabāk jutīsies kopā ar saimniekiem, kas ir aktīva dzīvesveida piekritēji.
Kastrēts, vakcinēts, čipēts. Tika izpirkts no vienas dzērājtantes, kas suni turēja pie ķēdes, un brīvprātīgie Argo atveda uz „Ķepām”. Jāteic, ka šeit viņš sākumā diezgan ilgi padzīvoja voljērā, jo viņu nevarēja izvest pastaigā – viņa iepriekšējā uzturēšanās vietā taču nepārūpējās, lai siksnu ap kaklu apliktu pareizi un tādējādi tas netiktu noberzts.
Ja jums iepaticies šis fotogrāfijā redzamais suņupuika, atbrauciet ciemos uz „Ķepām”, izvediet Argo pastaigā, sadraudzējieties. Tad, ja esat nolēmuši suni adoptēt, zvaniet patversmes „Ķepu-ķepā” vadītājai Gundegai pa tālr. 29733601.
Bet, kamēr Argo vēl dzīvojas pa „Ķepām”, viņš būs priecīgs, ja atradīsiet iespēju un finansiāli atbalstīsiet gan viņa, gan citu dzīvnieku uzturēšanos patversmē.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *