Ar šo suņuku vēl neesam Jūs iepazīstinājuši. Tas ir piecgadīgais amstafa metiss Pongo. „Ķepās” viņš ir kopš šī gada marta sākuma – šeit ieradās no Salgales pagasta. Nosvērts, mierīgs, labi sadzīvos ar cilvēkiem, taču, ņemot vērā šķirnes īpatnības, ģimenēm ar maziem bērniem viņu labāk neņemt. Tā kā ir amstafa jauktenis, arī citi suņi viņam nepatīk.
Pastaigu laikā orientējas uz cilvēku, bet nav noturības, ja laukā viss smaržo, ja viss aicina un visu vajag izostīt.
Suns vairāk vai mazāk paredzēts šīs šķirnes zinātājiem – tiem, kuriem ir pieredze ar stafiem, Pongo būs fantastisks draugs un ģimenes loceklis.
Vai tad Pongo tiešām nav skaists? Zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet ar Pongo iepazīties. Mēs ticam, ka viņš Jums iepatiksies un varbūt tieši Jūs būsiet tas vai tā, kas šim suņukam radīs māju sajūtu.
Bet, ja tomēr neesat gatavi spert šo soli, varbūt varat vismaz finansiāli atbalstīt gan Pongo, gan citu rējējiņu pagaidu atrašanos patversmē. Tik tiešām pagaidu, jo katrs no viņiem cer nokļūt savā īstajā vietā. Par katru mazāko ziedojumu ikviens četrkājainais būs Jums ļoti pateicīgs. Kā zināms, patversme spēj eksistēt, tikai pateicoties Jūsu ziedojumiem, bet vajadzību, lai dzīvniekus uzturētu un nepieciešamības gadījumā ārstētu, tiešām ir daudz.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *