Liels, jauns, skaists, gudrs, draudzīgs, aktīvs. Tas viss par BOSU, kurš zaudēja  saimnieku un tagad ir Ķepu iemītnieks. BOSS ar steigu meklē labas mājas, jo tik kustīgam sunim nepavisam nav viegli nosēdēt patversmes voljērā.

BOSS ir liela auguma piecgadnieks, kurš dievina garas pastaigas. Suns ļoti aktīvs, draisks un draudzīgs ar cilvēku. Bet ar savas sugas pārstāvjiem gan nekādas lielās draudzības nebūs, BOSS gribēs būt vienīgā aste mājās.
Meklējam BOSAM saimnieku, kurš gatavs nodarboties ar suni. BOSS ir ļoti apķērīgs un ātri mācīsies visu jauno. Arī sportiskam jābūt BOSA saimniekam, jo garas, aktīvas ikdienas pastaigas noteikti būs jāiekļauj dienas kārtībā.

Ja esiet atbildīgs cilvēks un jums iepatikās lielais skaistulis, lūdzu zvaniet mums. Uz jaunajām mājām BOSS dosies čipēts, vakcinēts un kastrēts.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)
📷 Aleksandra Čabikina

Ja variet atbalstīt Bosa un citu dzīvnieku uzturēšanos patversmē, būsim jums ļoti pateicīgi. Bez jūsu palīdzības šeit nekas nav iespējams. Liels paldies visiem labajiem cilvēkiem, kuri mums palīdz.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *