Kūpers „Ķepās” ieradās kopā ar Cēzaru (par Cēzaru var lasīt šeit). Abi suņu puikas diezgan brīvā patvaļā dzīvojās, kā nu pašiem tīk. Un tajās mājās arī parādījās, kad vien pašiem gribējās. Neviens viņus tur ne īsti gaidīja, ne piepasēja, ne īsti pieturēja. Ne īsti kādam viņi bija vajadzīgi. Bet suņi viņi ir jau pavisam īsti, pavisam dzīvi. Arī viņi vēlas savu vietu zem saules.
Kūpers nedaudz bailīgāks un var būt pieklājīgāks nekā Cēzars. Tā sakot, tāds džentelbeņķiskāks. Draudzīgs, komunikabls, arī īsts bučmūlis. Kūperam jārēķinās ar to – lai viņš savu kažoku uzturētu kārtībā, reizumis viņam būs nepieciešami suņu friziera pakalpojumi. Vēl tikai piebildīsim, ka arī Kūpers ir pavisam jauns – viņam nav pat gadiņa.
Par Kūpera adopcijas iespējām var interesēties pa tālruni 29733601 (patversmes „Ķepu – ķepā” vadītāja Gundega). Paņemiet Kūperu pie sevis, lai viņš saprastu, ko nozīmē būt kādam vajadzīgam un kāda mīlētam. Bet pārējos lūdzam finansiāli atbalstīt visu astaiņu uzturēšanos „Ķepās”, jo, kā zināms, patversme spēj eksistēt, tikai pateicoties ziedojumiem.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *