Iepazīstieties – šis ir viens no jaunajiem dzīvnieku patversmes „Ķepu-ķepā” iemītniekiem, proti, Cēzars. Nepilnu gadu jaunais suņuks uz „Ķepām” atbrauca kopā ar otru sugasbrāli – Kūperu (par viņu var lasīt šeit). Kāpēc? Tāpēc! Tāpēc, ka cilvēki dzīvē ne vienmēr vispirms domā un pēc tam dara, bet gan sākumā izdara un vien tad tikai ko domā. Lai nu kā būtu, šunelis ir jautrs, foršs, aktīvs. Gandrīz vai dziedātājs. Kad paliek viens, var gan pačīkstēt. Tā sakot, lai pievērstu sev uzmanību. Bet viņš vēl jauns. Visas dzīves gudrības viņam vēl jāmācās, un Cēzars pamazām to arī dara. Mēģina bišķiņ dominēt pār otru savu kolēģi, it kā pats lielāks un varenāks. Kaut gan īstenībā ir ar krietni īsākām kājelēm. Lai nu kā – pret cilvēkiem ļoti draudzīgs un labestīgs. Nogāzīsies gar zemi, iekāps klēpī, nobučos no galvas līdz kājām. Vienu vārdu sakot, raksturs praktiski kā taksim. Arī deguns kā taksim. Viņš ļoti alkst savu vietu, savu māju.
Tāpēc jau lūdzam dot Cēzaram iespēju tikt pie sava saimnieka. Par viņa adopcijas iespējām var interesēties pa tālruni 29733601 (patversmes „Ķepu – ķepā” vadītāja Gundega).
Bet pagaidām, kamēr Cēzars vēl ir „Ķepās”, aicinām vismaz finansiāli atbalstīt viņa un citu sugasbrāļu uzturēšanos patversmē.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici
Biedrība spēj pastāvēt, tikai pateicoties ziedojumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *