Daudziem bērniem un, iespējams, arī viņu vecākiem Deizijas vārds nav svešs. Bērnu vidū popularitāti guvušas no angļu valodas tulkotās Kesa Greja grāmatas „Deizija un dzīves nedienas”, kā arī „Deizija un nedienas zoodārzā”.
Tas ir tik ļoooti netaisnīgi! Deizijai noteikts stingrais režīms. Viņa nedrīkst ne lēkāt, ne skraidīt, ne lidināties vai lēkt ar izpletni. Labi, ka viņai atļauts vismaz iziet no savas istabas. Bet ko tad īsti viņa tik ļoooti nejauku izdarījusi – to sapratīs tikai tie, kas būs atvēruši vismaz kādu no nule kā minētajām grāmatām.
Bet vai daudzi zina, ka arī dzīvnieku patversmē „Ķepu-ķepā” ir sava Deizija, par kuru droši varam teikt, ka viņa jau nu gan neko nav nogrēkojusies. Drīzāk otrādi – savos četros gados jau gana daudz pieredzējusi, arī pārestību.
„Rēvicos” Deizija ieradusies no Pilsrundāles, kur viņai nācās mitināties daudzbērnu ģimenē. Tā nu sanāca, ka ģimene knapi spējusi parūpēties pati par sevi, kur nu vēl par augumā ne mazo kucīti, kāda ir Deizija! Viņa ļoti mīl cilvēkus, un tas ir visai saprotami, jo iepriekš dzīvojusi kopā gan ar lieliem, gan ar maziem.
Ja potenciālā Deizijas adoptētāja ģimenē būs vēl kāds suns vai pat vairāki, ar saviem sugasbrāļiem viņa sapratīsies labi, bet ar kaķiem gan ne.
Deizija ļoti alkst savu māju un sava saimnieka, kas viņu regulāri noglāstīs vai kā citādi samīļos, izvedīs garākās pastaigās un ne vien pienācīgi pabaros, bet reizumis piedāvās arī kādu našķīti.
Par Deizijas adopcijas iespējām var interesēties, zvanot patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601.
Ikviens, kuram sāp sirds par tiem četrkājainajiem, kas vēl nav tikuši pie savām mājām, tiek lūgts vismaz finansiāli atbalstīt patversmē mītošās dzīvās radībiņas.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

2 Comments

  1. rudite berzina

    Sveiki ,esam ieinteresēti Suņu puikām ar vārdiņu Reksis .
    Kas bija mazais hasky izmērā ,jo meklējam mazu sunīti .
    Kā dzīvnieku adokcīja notiek ?
    Cik jūs par viņu prasiet ? Un vai viņš vispār ir pieejams ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *