Šis suņu vīrs vārdā Draudziņš „Ķepās” mitinās jau piecus gadus, un tas nozīmē, ka nu ir pēdējais laiks atrast viņam mājas, lai vismaz sava mūžiņa nogali viņš varētu pavadīt, kāda mīlēts un aprūpēts. Draudziņš tiešām gaida. To savējo un īsto.
Viņš ir suņu opis gados, kas sākumā visus cītīgi apries. Bet tiem, kas nebūs nobijušies, jau pēc neilga rādīs punci un lūgs to pabužināt. Tāpat aicinās viņus uz garo pastaigu lēnā teciņus solītī.
Dzīves ceļi mums katram ir neizdibināmi. Kāpēc Draudziņš tika izmests uz ielas, nevienam nav zināms. Bet liktenis ar viņu bija izspēlējis nežēlīgu joku. Līdz nokļūšanai patversmē Draudziņš ilgu laiku klīda pa Rīgas ielām un no gulēšanas uz auksta betona un asfalta apsaldēja sev gūžas locītavas. Tieši šī iemesla dēļ tam cilvēkam, kurš nobriedīs paņemt Draudziņu pie sevis, jārēķinās, ka visu atlikušo dzīvīti suņukam diemžēl būs problēmas ar gūžām.
Uz tiem, kas ierodas „Ķepās”, Draudziņš skatās ar lūdzošām acīm. Tā sakot, nu paņemiet taču beidzot arī mani! Arī es gribu izbaudīt dzīvi siltumā un sava saimnieka azotē!
Tas, kurš Draudziņu adoptēs, noteikti varēs viņam uzticēties. Kā zināms, suns ir vienīgais, kas cilvēku gan parastā ikdienā, gan grūtā brīdī nepievils.
Zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet iepazīties ar savu topošo draugu.
„Ķepās” tiek darīts viss, lai patversmē esošie suņi un kaķi būtu pabaroti, aprūpēti, samīļoti un veseli. Nenovērtējama būs arī Jūsu atbalsts, ja ar savām finansēm palīdzēsiet nosegt izmaksas par dzīvnieku uzturēšanos.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *