Nebija jau tie pirmie Ziemassvētki, kurus piecgadīgajām māsiņām Džeinai un Tuči nācās aizvadīt patversmē „Ķepu-ķepā”. Šeit viņas nokļuva, vēl pavisam mazas būdamas. Uz kādu laiku gan abas tika adoptētas – toreiz katra uz savām mājām. Bet kā sanāca, kā ne, dažādu apstākļu ietekmē (taču katrā ziņā ne tādēļ, ka kucītes būtu sliktas vai ko nelāgu izdarījušas) viņas nokļuva atpakaļ „Ķepās”, turklāt vien ar pāris nedēļu starpību. Tā nu viņas atkal satikās un laikam jau spriež, ka šoreiz nu gan vēlas tikt jaunās mājās vienīgi abas kopā (un „Ķepu” saimnieces arī sola, ka viņas ļaus adoptēt tikai uzreiz abas). Tie saimnieki, kuriem ir vismaz divi suņi, noteikti būs pārliecinājušies, cik labi, ka mājās ir vairākas dzīvās radībiņas, jo tad tās izklaidē viena otru. Tādi saimnieki saprot un ir ļoti priecīgi par šādu izšķiršanos.
Džeina un Tuči ir draudzīgas, ļoti elegantas, graciozas neliela auguma suņu meitenes. Aktīvas dabas, var pat teikt, ka nedaudz atgādina cirka suņus. Ja, piemēram, Džeinu pasauc, viņa ielēks stāvošam cilvēkam rokās, turklāt, ja tas būs pazīstams, pat iedos slapju buču.
Kucītes nebūt nav izvēlīgas ēdienā. Līp pie cilvēkiem, taču, ja jaunajās mājās priekšā būs vēl kāds no suņu dzimtas, ar viņu var uzreiz neatrast kopīgu valodu – lai iepazītos un sarastu, kāds laiciņš tomēr būs nepieciešams, jo Džeina ļoti aizstāv un aizsargā savu māsu. Bet principā kucītes labi sadzīvo gan ar citiem sugas brāļiem, gan ar kaķiem. Un, protams, viņām droši var dot pajumti ģimene, kurā ir mazi bērni.
Abas suņu meitenes ļoti mīlīgas, gulēs saimniekam arī zem galda, pie kājām vai līdzās viņam gultā.
Par Džeinas un Tuči adopcijas iespējām var interesēties, zvanot patversmes „Ķepu-ķepā” vadītājai Gundegai pa tālr. 29733601.
Bet, kamēr vēl nav atradies saimnieks (abas kucītes ļoti cer, ka tas notiks jau pavisam pavisam drīz), būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet Džeinas un Tuči, kā arī citu „Ķepu-ķepā” mītošo suņu un citu dzīvnieku uzturēšanos patversmē.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *