Mēs esam divas māsiņas, kas tikušas adoptētas katra uz savām mājām. Mūs uzgāja izmestas miskastē, kad bijām vien diennakti šajā pasaulē, mūs izbaroja ar pudeli. Laikam tāpēc tik ļoti pieķeramies cilvēkiem. Reiz jau mums bija katrai savas mājas, bet pagāja nepilns gads un mūs atgrieza atpakaļ „Ķepās”. Pat vien ar divu nedēļu starpību. Ne jau tāpēc atgrieza, ka ar mums būtu neapmierināti. Nē. Viena ģimene diemžēl izšķīrās, savukārt otra pārcēlās uz dzīvi ārzemēs, un tālab jau mēs palikām bez mājām. Šeit, „Ķepās”, no jauna satikāmies. Vai, ja jūs zinātu, kas par prieku tas ir – diviem suņagabaliem atkal satiekoties! Abām augt, abām spēlēties un abām darīt blēņas – vai tad bez tām iztikt!
Mēs esam no tām, kas ir jāņem kopā. Augumā zem ceļa, ļoti mīļas, labdabīgas. Sadzīvojam gan ar citiem suņiem, gan kaķiem un citām dzīvām radībām, gan maziem bērniem.

Par Džeinas un Tuči adopcijas iespējām var interesēties, zvanot patversmes „Ķepu-ķepā” vadītājai Gundegai pa tālr. 29733601
P.S. Kamēr jaunais saimnieks vēl tikai pošas doties uz „Rēviciem”, lai abas skaistās suņu dāmas vestu uz savām mājām un kļūtu viņam par uzticamu draugu, lūdzu, atbalstiet šo kucīšu un citu patversmē „Ķepu-ķepā” mītošo dzīvnieku uzturēšanu. DzAB „Ķepu-Ķepā” spēj eksistēt, vienīgi pateicoties Jūsu ziedojumiem, taču izdevumu ir gana daudz – jārūpējas, lai visi būtu paēduši, siltumā, tāpat nereti kādam nepieciešama arī vetārsta palīdzība. Katrs Jūsu atbalsts ir zelta vērts.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta „Rēvici”
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *