Esmu divarpus gadus jauns mincis Gustiņš. Vienīgais, kurš izdzīvojis no visa metiena. Kā nekā mūs, knapi diennakti vecus, vieni atņēmuši mammītei, citi atraduši miskastē izmestus. Gandrīz vai itin vienkārši tas viss iznāk. Tā nu mūs atrada, atsildīja, atkausēja, cik nu tas bija iespējams. Bet diemžēl pārāk ilgu laiku mēs bijām aizvadījuši badā. Tā nu mani brāļi un māsas diemžēl aizgāja. Bet es cīnījos. Un, iedomājieties, man izdevās! Es kaulaino pievarēju, ar skaļu brēcienu, ņurdienu to apliecinādams.
Nu labi. Īstenībā es esmu ļoti mīļš kaķis. Man ļoti patīk cilvēki, patīk komunicēt, būt tātad kompānijā. Cik daudz ļaudis, nu tie, ar divām kājām un pilnā augumā, manā labā jau darījuši, lai es izdzīvotu, spētu augt un attīstīties! Jā, man gan ir mazs defektiņš – vienai actiņai līdz pusei pāri ir plēvīte. Bet tas man netraucē dzīvot un būt laimīgam. Vien līdz pilnai laimei pietrūkst savu māju, kuras es piemurrātu līdz ausu galiņiem.
Es ļoti gaidu Ziemassvētkus, kas parasti jau nāk ar dažādiem pārsteigumiem. Varbūt kāds sarūpēs manu iecienīto „Leonardo” kaķu sausā barība – ak, ja kāds atgādātu to uz Ziemassvētkiem, tad nemaz neliktos tik garlaicīgi tos pārlaist patversmē! Protams, mums, „Ķepās” mītošiem minčiem, gribētos arī kādu jaunu kaķu mājiņām un kaķu skrāpējamos. Bet tas viss tāds sīkums vien ir, salīdzinot ar to manu lielo vēlmi tikt uz jaunām – savām – mājām pie mīlošiem un gādīgiem saimniekiem! Un tad es varētu Ziemassvētkus sagaidīt jau savas ģimenes lokā – kas tā man būtu par laimi!
Par manām adopcijas iespējām var interesēties, zvanot patversmes vadītājai Gundegai pa tālr. 29733601.
Bet, kamēr jaunais saimnieks vēl nav atbraucis man pakaļ, varbūt varat vismaz atbalstīt manu un citu „Ķepu-ķepā” mītošo dzīvnieku uzturēšanos patversmē, kā arī veterinārmedicīniskos izdevumus?
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta „Rēvici”
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *