Ar katru dienu arvien ātrāk satumst. Ārā ir drūms un nepatīkams laiks, turklāt saulīte parādās tikai izretis. Daudzi gaida pirmo sniegu un cer, ka tas būs uz palikšanu un ka beidzot šogad atkal varēsim izbaudīt kārtīgu ziemu. Jā, balsts ir un paliek balts… Bet vai varat iedomāties sevi šādās drūmās dienās staigājam ar baltu suni, teiksim, tādu, kāda ir dzīvnieku patversmes „Ķepu-ķepā” iemītniece Bonja?
Viņa ir šarmanta, mīļa, tajā pašā laikā mundra un dzīvespriecīga 5 gadus jauna kucīte. Būs paklausīga un uzticīga savam saimniekam.
Bonja labi saprotas ar visiem – gan lieliem, gan maziem. Arī ar citiem saviem sugas brāļiem un māsām nekādu problēmu viņai nav. Bonjai, kā jau sunim, ir savs viedoklis un vienmēr patiks būt uzmanības centrā. Vienīgais svešās, viņai neierastās situācijās, Bonja var nedaudz nobīties, bet tā jau nav nekāda negatīvā rakstura īpašība – arī mēs, saskaroties ar ko nepazīstamu, tāpat mēdzam justies satraukti!
Bonja gaida tos, kas vēlēsies ar viņu būt kopā ikdienā, kas par sunīti gādās, kas viņu čubinās un bužinās un ar kuriem viņa vienkārši būs laimīga! Iespējams, Bonjai būs vajadzīgs laiks, lai atvērtos, bet tas noteikti ir tā vērts, jo savam saimniekam viņa būs vislabākais, vismīļākais un visuzticamākais suns kompanjons.
Ja Jūsu gaumē ir sniegbalti suņi, turklāt gana lādzīgi pēc rakstura, zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet iepazīties ar Bonju. To, kāda kucīte izskatās, var redzēt Diānas Zablockas fotogrāfijās.
Būsim priecīgi un pateicīgi ikvienam, kurš varēs finansiāli atbalstīt Bonjas un citu „Ķepu” iemītnieku uzturēšanos patversmē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *