Skaista mincīte, vai ne? Vien nevar saprast, kālab viņa jau tik ilgus gadus spiesta uzturēties „Ķepu” kaķu mājā! Nu ne jau tālab, ka varbūt kādam nebūtu paticis viņas vārds, kas tiešām ir neparasts – Propektiņš!
Sen, sen kaķenīte atbrauca no Liepājas. Arī viņa, kā liela daļa minku, kas uzturas „Ķepās”, bija kādam kļuvusi lieka un tika izmesta. Patversmē tika nogādāta ar veselu slimību „buķeti”.
Savam cilvēkam Propektiņš uzticas, bet svešiem – nē. Bet vai dzīvniekam, kuram ir bijusi smaga pieredze, jāizjūt nosodījums? Nē, jo vainīgi esam mēs, divkāji, kas viņā iedzinuši bailes. Bet, kolīdz kaķenīte sapratīs, ka viņai pakaļ atbraukuši tie īstie, nekādas bailes gan jau viņu vairs nenomāks. Vienīgi varbūt mincītei sākumā būs vajadzīga kāda īpašāka pieeja.
Patversmes apmeklētāji par šo Propektiņu mēdz teikt, ka lielajā kaķu kompānijā viņa ir visnopietnākā no visiem, bet tajā pašā laikā ar vispūkaināko kažoku. Un kādas viņai izteiksmīgas acis interesantā krāsā – ne gluži gaiši zilas, ne gaiši zaļas.
Propektiņš ir sterilizēta, vakcinēta pret trakumsērgu.
Ja Jums iepatikusies šī mincīte, nebadieties viņu adoptēt – zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet pie viņas ciemos. Katram kaķītim taču vajadzīgs savs mājas siltums un kāds, kas par viņu rūpētos!
Varbūt Jums ir iespēja finansiāli parūpēties par tiem daudzajiem jo daudzajiem, kas joprojām spiesti uzturēties „Ķepās”? Vajadzību viņiem tiešām daudz. Kā zināms, patversme spēj pastāvēt, tikai pateicoties labu ļaužu ziedojumiem. Nepaliec vienaldzīgs, atbalsti ķepaiņus!

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *