Brīžiem šķiet, ka no Lāčiem „Ķepas” tik tiešām nespēj atkauties – kā viens no viņiem atrod mājas, tā divi jau vietā. Vismaz tā var teikt par tiem abiem Lāčiem, kas šobrīd par savu pagaidu uzturēšanās vietu spiesti uzskatīt dzīvnieku patversmi „Ķepu-ķepā”.
Viens no viņiem ir paliela auguma, nedaudz vācu aitu šķirnes sunim līdzīgs Lācis. Visus savus četrus suņa mūžiņa gadus pavadījis lauku mājās. Kā nu tas sanācis, kā ne, bet tagad viņš spiests mitināties patversmes voljērā, gaidot, kad tiks adoptēts un viņam sāksies cita – pilnīgi savādāka – dzīve.
Lācis pēc dabas ir komunikabls. Vienīgi ar svešiem sākumā īsti neatrod kontaktu, taču, kolīdz pie konkrētās personas pierod, tā visi vārti draudzībai vaļā…
Lācis piemērots tikai dzīvei privātā vai lauku mājā, taču ar noteikumu, ka viņš netiks likts pie ķēdes, bet gan mīlēts un lutināts.
Tā kā suns vēl jauns, saimniekam ar viņu būs jānodarbojas, it īpaši jārūpējas par to, lai suns ikdienā varētu kārtīgi izstaigāties, bet vēl jo labāk izskraidīties. Tajā pašā laikā Lācis būs modrs mājas sargs.
Lācis ir kastrēts, vakcinēts, čipēts, ar pasi. Patlaban, ka nu varēdams īsinot savas dienas, pacietīgi gaida iepazīšanos ar savu jauno saimnieku un, iespējams, arī viņa ģimeni.
Lūdzu, ieraugiet šo skaistuli un dodiet viņam otru iespēju! Ja jūtat, ka būsiet īstais un arī Jūsu māja ir piemērota šāda auguma sunim, zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet pie šī lādzīgā rējējiņa ciemos.
Katram sunim vajag savas mājas, jo patversme ir tikai kā tāds tiltiņš no viena pieturas punkta uz citu – jauku un laimīgu!
Lācis un pārējie ķepaiņi būs bezgala pateicīgi, ja varēsiet sasildīt viņus ar savām finansēm.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *