Ķepās fantastiska draudzība izveidojusies starp diviem minkām. EZĪTE un IRŽIKS ļoti ātri atrada kopīgu valodu un tagad abi reizē piedzied patversmi, kad gardi konserviņi tiek nesti.😊 Arī vienā midziņā minkas labprāt ielīdīs, kad jānosnauž diendusa vai jādodas pie nakts miera. 

EZĪTE ir gadu jauna kaķu meitene, kura, tāpat kā IRŽIKS (kuram trīs gadi), sākumā būs nedaudz bikla pret cilvēku. Lielām acīm lūkosies – ko gribi no manis? Bet tas tikai mirklis, jau tūlīt abi minkas pieņems paijas, labsajūtā maldami savas kaķīšu dzirnavas. 
Mums šķiet, ka lielie draugi līdzīgi ne tikai raksturā, arī ārēji abos saskatāms kas kopīgs. Skatiet foto, vai jūs arī tā domājiet?

Ķepas ļoti, ļoti cer, ka šī maigā draudzība starp abām astītēm varēs turpināties arī mājas dzīvē. Tāpēc mēs meklējam to sirds cilvēku, kurš dos iespēju EZĪTEI un IRŽIKAM kopā baudīt laimīgu dzīvi.
Zvaniet mums, ja esiet atbildīgs cilvēks. Gaidīsim mēs un gaidīs EZĪTE kopā ar IRŽIKU.❤️

📞2967601 (ārkārtas gad. – 29733601)

📷 Aleksandra Čabikina

Bez šiem diviem burvīgajiem minkām mums Ķepās vēl daudz kaķīšu, kuriem cenšamies dot to labāko. Bet bez jūsu atbalsta, draugi, nekas nav iespējams. Mēs lūdzam to un sakām lielu paldies katram, kurš Ķepām palīdz.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *