Iepazīstieties – šī ir kucīte Miša. Viņai vien divi gadi, līdz ar to suns ir gana aktīvs un pat dauzonīgs.
Jāteic gan, ka šī suņu meitene reiz jau mitinājusies patversmē un pat tikusi adoptēta. Taču, kā nu gadījies, kā ne, toreizējie saimnieki viņu pie sevis paturēja tikai neilgu laiku. Droši vien nebija rēķinājušies, ka tik jaunai kucītei gribēsies daudz kustību un uzmanības. Tā nu Mišiņka tika atkal nogādāta patversmē, taču šoreiz citā – nu jau „Ķepu-ķepā”.
Šobrīd kucīte savas dienas lielākoties pavada patversmes voljērā, gaidot tos, kas atbrauks viņu izstaidzināt. Tomēr visvairāk cerot satikt savu īsto saimnieku, kurš viņu vedīs pie sevis uz mājām un turpmāk par viņu rūpēsies, tostarp veltīs laiku arī viņas apmācībai.
Protams, Miša nevēlēsies visu laiku sēdēt mājās, lai gulšņātu bezdarbībā. Kā jau jauna un gana aktīva, viņa ar savu saimnieku labprāt dosies pārgājienos, skries, vasarās metīsies ūdenī peldēsies.
Ja esat ar mieru un vēlaties šai skaistajai suņu meitenei dot mājās, zvaniet „Ķepu-ķepā” vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601. Kamēr kucīte nav adoptēta, lūgums vismaz finansiāli atbalstīt Mišas un citu četrkājaino radībiņu uzturēšanos patversmē.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *