Šī melnā vilka tipa kucīte Lora „Ķepās” ir kopš pērnā gada decembra. Šeit nonāca, jo viņas saimniece sasirga. Tie, kas viņu atveda uz patversmi, solīja – jau visai drīz (kolīdz paliks labāk ar veselību) suni ņemšot atpakaļ. Iet dienas, mēneši, bet Lorai neviens pakaļ tā arī nav atbraucis un arī viņas saimniece par sevi nekādu ziņu nav devusi. Tā nu kucīte meklē sev jaunas mājas. Viņa cer, ka tomēr būs kādam vajadzīga.
Lora nav vairs jauna – savi desmit (varbūt vairāk) viņai jau ir. Kucīte ir jauka, mīļa un miermīlīga. Sākotnēji no svešiem nedaudz baidās, bet, kolīdz viņus iepazīst, tā atveras visā savā burvībā. Uz komunikāciju vērsta, ar „Ķepu” ciemiņiem labprāt dodas pastaigā. Vienīgi jārēķinās, ka ar citiem suņiem – kā ar kuru.
Atveriet savu sirdi šai dzīvesgudrai sunītei, lai viņai paveras jauni apvāršņi un būtu, kam dāvāt uzticību un kam pieķerties.
Lorai un arī citiem, kas šobrīd savas pagaidu mājas atraduši patversmē, vajadzību ir daudz, bet tas viss maksā. Dzīvnieku ikdienas uzturēšanas iespējas patversmē ir atkarīgas tieši no ziedotāju labvēlības. Varbūt Jūs varat kaut ar mazumiņu atbalstīt daudzo astaiņu uzturēšanos patversmē. Ikviens no viņiem par to būs Jums pateicīgs. Kā saka, labs vairo labo!

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *