Pasaulē ir ne mazums skaistu brīnumu. Viens no tādiem ir četrus piecus mēnešus jaunā Sjūzija. Nu paraugieties uz viņu – eleganta, baltā kažociņā ar melniem plankumiņiem un pavisam melnu asti. Un kādas viņai acis – ne tikai izteiksmīgas, bet katra savā krāsā! Nu kur jūs ko tādu vispār redzēsiet!
Taču ar Sjūziju saistās vēl kāds brīnums – viņa ir tā pati kaķenīte, kuru varēja redzēt video, kas lika sažņaugties daudzu jo daudzu dzīvniekmīļu (uz ne tikai!) sirdīm. Oktobra sākumā kaķenīte labi aizsietos divos maisos kopā ar atkritumiem un smirdīgiem izsmēķiem bija „iepakota” un izmesta kādā no Jelgavas atkritumu tvertnēm. Viņai klāt stāvēja labie gariņi, kas ievēroja šo kustīgo un pīkstošo sainīti, ātri to atvēra un deva iespēju kaķēnam beidzot ievilkt gaisu.
Sjūzija ātri atkopās un, kā jau mazs bērns, pat neatminas tās šausmas, kurām viņai bija jāiziet cauri. Viņa ir ļoti rotaļīga, sirsnīga un sabiedriska. Kur vēl labāku kaķumeitenīti var vēlēties!
Pagaidām Sjūzija uzturas dzīvnieku patversmē „Ķepu-ķepā” un gaida tos labos, kas viņu paņems pie sevis, ucinās un lutinās. Zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un pārrunājiet kaķenītes adopcijas iespējas.
Lūgums atbalstīt arī finansiāli visu „Ķepu” lielo murrātāju saimi.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *