Meitene ar zaļām acīm, vēlos būt ar tevi kopā es… Tā dzied Kaspars Markševics.
Bet vai zināt, ka arī „Ķepās” ir sava Meitene ar zaļām acīm, vienīgi skumju pagātni? Būdama vēl jauna mincīte, viņa kā apnikusi spēļmantiņa tika pārmesta pār sētu. Vai kāds aizdomājās par to, ka viņa ir dzīva? Vai padomāja, kā viņa jūtas? Nē, divkājainajam bija vienalga. Tik vienkārši un skaudri.
Patversmē Meitene ieradās pašā šī gada sākumā. Zaļacainā skaistule ir jauka un rotaļīga, ap pusotru – diviem gadiem jauna kaķenīte. Zina, kur asināt nadziņus. Mīļa ar sev iepazītu cilvēku, bet rotaļās iesaistās arī ar ciemos atnākušajiem. Draudzējas ar citiem kaķiem, bet par visu vairāk grib satikt savu ģimeni, kura vedīs viņu mājās, mīļos un aprūpēs visas viņas dzīves garumā. Meitene var būt gan kā vienīgais kaķītis ģimenē, gan kā draugs un kompanjons citam saprātīgam minkam.
Kaķenīte ir sterilizēta, vakcinēta pret trakumsērgu. Brauciet uz „Ķepām” iepazīties ar Meiteni uz vediet viņu mājās, pirms tam gan savu viesošanos piesakiet, zvanot patversmes vadītājai pa tālruni 29733601.
Mēs ar Meiteni un pārējiem kaķīšiem būsim pateicīgi, ja varēsiet atbalstīt viņus ceļā uz īstajām mājām ar ziedojumu ikdienas vajadzību nodrošināšanai.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *