Neilgu laiku atpakaļ no nelabas dzīves Ķepās patvērumu guva suņu mammīte MELNĪTE un viņas vienpadsmit kucēni. Tagad, kad visi atguvušies no lielajām pārmaiņām, katram tiek meklētas savas mājas. 

MELNĪTE ir vidēja auguma, slaida, vingra suņu dāma. Piecus gadus jauna, draudzīga un aktīva ir skaistā mammīte, dievina garas, kustīgas pastaigas. Sākumā sunīte būs nedaudz bikla pret svešinieku, bet ātri pieradīs un kļūs par mīļā saimnieka ēnu.
Pret savas sugas pārstāvjiem Melnīte diezgan vienaldzīga. Un vai tad ir bijis laiks kādu interesi izrādīt, ja jātur rūpe par vienpadsmit bērniem..

Mēs ļoti ceram, ka jauko MELNĪTI ātri pamanīs labi cilvēki un beidzot darīs sunīti laimīgu. Tas godam nopelnīts pēc tik kupla bērnu pulka izbarošanas un pieskatīšanas. Lai ātrāk aizmirstas MELNĪTEI visas nedienas, lai paliek pagātnē patversmes dzīve..🙏

Lūdzam zvanīt, ja esiet atbildīgs cilvēks un ir interese par sunīti.
📞29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)

Melnītes un viņas ļoti kuplo bērnu pulku uzturēt nebūt nav vienkārši. Un bez šīs kucēnu saimes Ķepās vēl vairākas.. Mēs no sirds lūdzam jūsu atbalstu, lai arī uz priekšu spētu pienācīgi rūpēties par saviem dzīvniekiem. Paldies visiem labajiem ļaudīm, kuri mūs sadzird.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *