Pusotru gadu atpakaļ Ķepās nonāca kāda ļoti interesanta kaķu ģimene – mammīte un viņas četri mazuļi. Visi melni, zaļacaini samuraji. Ārkārtīgi skaista banda, acis no viņiem neatraut!😊 
Mammīte un viens mazulis bija ļoti mīļi. Šis mazulis uzreiz aizbrauca savām mājām. Bet pārējie gan aizķērās…

Neskatoties uz to, ka mammīte bija maigas dabas, viņas bērniņi gan padevušies paskarbi (skatiet izteiksmīgos acu skatienus). Gāja laiks, bet uz kontaktu ar cilvēku minkas tā arī negribēja iziet, tāpēc tika nosūtīti uz vietējo āra koloniju. Kā vēlāk izrādījās, tas izglāba viņu dzīvības… Skaistā mammīte gāja bojā ugunsgrēkā, bet bērni nonāca karantīnas telpās.

NAOMI no pārējiem ģimenes locekļiem atšķiras ar baltiem plankumiem uz ķepiņām. Arī purniņš skaistulei nedaudz citādāks. Un kažociņš tik zīdaini maigs..
Kaut NAOMI acu skatiens tā arī palicis skarbs, ar šo samuraju pavisam noteikti ir iespējams sadraudzēties. Vēl gan ar aizdomām, bet tomēr mīļumu no cilvēka puses NAOMI labprāt pieņem. 
Ar citiem kaķiem melnā skaistule draudzējas, bet negrib, lai viņai pārāk uzbāžas. Tā ka, ja meklējat rotaļu biedru savam kaķim, tad šis nebūs labākais variants. Priekš jūsu kaķa.😁

Ja jums iepatikās mūsu izcilā skaistule NAOMI, zvaniet un brauciet iepazīties. Uzreiz varam pateikt – ja jums patīk melni kaķi, šajā eksemplārā jūs noteikti iemīlēsieties.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)
📷 Aleksandra Čabikina

Ja vēlaties finansiāli atbalstīt mūsu jaunās kaķu mājas celtniecību, būsim ļoti pateicīgi. No sirds sakām paldies visiem, kuri savu palīdzību jau snieguši.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *