NELLIJA MEKLĒ MĀJAS❤️

Pagājušās vasaras nogalē šī strīpainā skaistulīte ieradās Ķepās. Kaķu meitiņa bija pavisam bailīga, ne drusku neuzticējās cilvēkam. Bet ne tā, ka bezcerīga.😊 NELLIJA bija tik zinātkāra, ka āri sapratām – viss būs labi. Kaut gribēja mazulīte visiem izrādīties kā baisi dusmīgs tīģerēns, tomēr maigais acu skatiens vēstīja pavisam par ko citu.

NELLIJA ir apmēram gadu jauns kaķēns/tīģerēns. Mazais Tabi (šo strīpainīšu šķirne) ir ar savu pašpietiekamu raksturiņu, bet ļoti mīl arī cilvēkam maigi pamurrāt.😊 Ne tikai interesantais kažociņa krāsojums, arī ārkārtīgi izteiksmīgs acu skatiens un burvīgi dzeltena actiņu krāsa ir mazajai skaistulei. Bet vārdos tas nav izstāstāms, pavisam noteikti jāierauga dzīvē mūsu mazā, lepnā Tabi.😉

Mēs ļoti gribam burvīgajai NELLIJAI atrast labas mājas, kurās viņa jutīsies mierīgi un galvenais – tiks no sirds mīlēta. Būs vajadzīgs nedaudz laika, lai sarastu ar šo tīģerīti, bet viņa noteikti ir tā vērta.😊

Zvaniet un brauciet ciemos pie mūsu NELIJAS. Ķepu komanda ļoti cer, ka kaķenīte beidzot uzzinās, kas ir savas mājas siltums.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)

Paldies ikvienam, kurš palīdz uzturēt mūsu kaķīšus un lielo dzīvnieku saimi. Mēs varam pastāvēt, pateicoties jums visiem.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *