Dzīve mēdz būt nežēlīga… Reizēm pat tiem, kuriem ļoti rūp dzīvnieki, neizdodas paveikt to, ko tik ļoti gribētos. Tā bija arī ar šo runcīti Akliņu. Kā jau liecina viņa vārds, mincis ir neredzīgs. Kālab? Brīnums jau ir tas, ka viņš vispār izdzīvojis – Akliņš tika atrasts ar praktiski izpuvušām acīm.
Šobrīd runčuks orientējas telpā ar ūsām, dzirdi, tausti un sesto maņu, bet bez acīm. Taču viņš ir gatavs komunicēties un kļūt par draugu.
Ja kādam gribas izdarīt ko labu, varbūt varat paņemt pie sevis neredzīgu kaķīti? Arī viņš taču ir dzīva dvēselīte, siltuma un mīļuma alkstošs.
Dzīvot ar aklu kaķi nav neiespējami, taču būs svarīgi darīt visu, lai viņam būtu vieglāk pielāgoties konkrētai videi. Tāpat būtiska ir mutiska komunikācija, tālab ar šādu kaķi vajadzēs censties daudz runāt.
Starp citu, arī neredzīgs kaķis joprojām ir aktīvs un vēlas spēlēties. Varēsiet iegādāties viņam rotaļlietas, kurās, teiksim, iestiprināti zvaniņi vai grabulīši. Skaņas efekts ļaus kaķim noteikt, kur mantiņa atrodas, un atskārst, ka pienācis laiks spēlēties. Un Akliņš noteikti būs no tiem, kurš labprāt ļausies rotaļām, jo viņam tikai trīs gadiņi.
Runčuks kastrēts, vakcinēts pret trakumsērgu. Dodiet šim kaķītim iespēju beidzot sajust, ko nozīmē savs miteklis un savs saimnieks, kuram pieglausties un dāvāt savu murrā meldiņu – tas taču būs tik jauki! Iepriekš gan piezvaniet patversmes vadītājai Ivetai pa tālruni 29678601 un vienojieties par laiku, kad varat atbraukt mincim pakaļ. Bet, kamēr Akliņš ir „Ķepās”, lūdzam palīdzēt patversmei finansiāli, lai tā varētu uzturēt visus tajā mītošos četrkājainos.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *