Osi, Osi, Osi – šo vārdu nereti var dzirdēt „Ķepu” kaķu mājā, jo tieši tā sauc vienu no runčukiem, kurš jūlija otrajā pusē kopā ar Melno Pērli ieradās no Vecumniekiem. Gandrīz katram patversmē mītošajam ir savs skumjais stāsts. Tāds, protams, ir arī Osim. Abi ar Melno Pērli bija mājas minkas, bet tika… izmesti. Padzīvojuši uz ielas, bet kolonija viņus nav pieņēmusi. Kādam bija ienācis prātā kaķus eitanāzēt, bet, par laimi, vetārstam roka necēlās iedot pēdējo poti pilnīgi veselam dzīvniekam! Tad nu šobrīd Oša pagaidu vieta ir „Ķepu” kaķu hostelis. Bet cik ilgi vēl? Osis tic iespējai nokļūt mājās un beidzot kļūt mīlētam…
Osim ir tikai gadiņš. Kastrēts, attārpots, vakcinēts pret trakumsērgu.
Savās pašreizējās pagaidu mājās Osis ir atvēries un atplaucis – no sākumā kautrīgā runcīša vairs nav ne vēsts.
Jaunais saimniek, nekavējies, Osis Tevi ļoti gaida! Ieskaties, zvani patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauc iepazīties, lai runci vestu mājās!
Lūdzu, iesakiet šo ierakstu, lai Osis ātrāk satiek savu cilvēku! Pie reizes palūgsim arī iespēju robežās noziedot kādu naudiņu patversmei, kurā uzturas vairāk nekā 70 kaķu, apmēram tikpat suņu un daudzi citi dzīvnieki.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *