biedrība, kura savu iespēju robežās nu jau 6 gadu garumā cenšas sniegt palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, kuri pieredzējuši nodevīgu un nepieņemami sliktu attieksmi no saviem saimniekiem.
Mūsu biedrībā uzturas un jaunus saimniekus meklē aptuveni 70 suņi, 50 kaķi. 9 zirgi un pat pāris āži. Dzīvnieki pie mums nonāk no visām Latvijas malām, lai gan pamatā pie mums vēršas Jelgavas, Bauskas, Iecavas un Rīgas iedzīvotāji.
2017-tajā gadā esam uzcēluši patvērumu kaķiem- Minku māju. Divas komforta mājas suņiem, kur uzturas suņi ārstēšanās periodā, suņu seniori, mazsuņi un kucēni. Kā arī suņi, kuru apmatojums neļauj ziemot āra apstākļos. Esam uzcēluši zirgu nojumes.
2018-tajā gadā ceram turpināt strādāt tikpat ražīgi. Pašlaik renovējam veco guļbūvi, izveidojot ēkā veterināro kabinetu un izolatoru. Sākam būvēt saldētavu. Vasarā sāksim darbu pie Meža pastaigu voljēra izbūves.
Šobrīd esam dzīvnieku aizsardzības biedrība, kas ir legāls un juridiski atzīts statuss. Šī gada laikā plānojam latiņu pacelt vēl augstāk un pārreģistrēties patversmes statusā.
Būsim pateicīgi, ja palīdzēsi mums augt, atbalstot mūsu aprūpē esošos dzīvniekus. Sniedz atbalstu apciemojot, adoptējot, dodot pagaidmājas, ziedojot biedrībai nepieciešamās mantas vai palīdzot finansiāli un informatīvi.
T:29733601(Gundega)
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”

DzAB “Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Par
Dzīvnieku aizsardzības biedrība, kas iespēju robežās cenšas sniegt palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem.

DzAB “Ķepu-Ķepā” – palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās.

Šo lapu uztur un palīdz biedrībai brīvprātīgie no kustības VOLONTIERI.LV