Gadiem mitinoties vienā un tajā pašā vietā (konkrētajā gadījumā dzīvnieku patversmē „Ķepu-ķepā”), Pradai un Armani no vienas puses šķiet, ka tā tam ir jābūt, jo praktiski neko citu viņi nav redzējuši. „Ķepās” abi pusaudžu vecumā ieradušies no Liepājas Karostas, kur kopā ar daudziem jo daudziem astaiņiem dzīvojuši antisanitāros apstākļos.
Prada (gaišā) un Armani (tumšais) ir māsa ar brāli – abiem septiņi gadi. Diendienā pieraduši būt kopā, līdz ar to ir gana pašpietiekami. Meklējam viņiem atbildīgu saimnieku vai ģimeni, kurai būs iespēja paņemt pie sevis uzreiz abus, jo Prada un Armani adoptējami tikai kopā.
Uz svešiem šie suņi sākumā raugās aizdomīgi, bet, kad pie viņiem pierod, atveras. Viņi būs labi tiem cilvēkiem, kuriem ir privātmāja un diezgan maz laika, lai nodarbotos ar saviem četrkājainajiem draugiem. Savā starpā ļoti draudzīgi, dauzonīgi, aktīvi, mīl visu, kas kustas. Šad tad viņiem patīk padzenāt kādu kaķi, bet, ja minka nemūk un pats nāk klāt, tad gan viņa trenkāšana nenotiek.
Vai tad nu uz šīs pasaules trūkst brīnumu! Mēs „Ķepās” ticam, ka brīnumi notiks arī ar Pradu un Armani un ka viņi beidzot sagaidīs to labo cilvēku, kas dos iespēju viņiem sajust, kā ir būt kādam vajadzīgiem, ko nozīmē īstas mājas, kuras turpmāk viņi varēs saukt par savējām! Varbūt Jūs varat un gribat vest šos suņus pie sevis? Paraugieties viņiem acīs – no tām jūs nolasīsiet, ka viņi vēlas vienkārši būt laimīgi. Un, lai tas tā notiku, viņiem vajadzīgi audžuvecāki un mājas.
Kamēr abi suņuki vēl ir patversmē, lūgums atbalstiet viņus vismaz finansiāli.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici
Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *