Suņi taču atšķiras cits no cita. Ne vien pēc izskata, bet, protams, arī pēc sava rakstura. Kā zināms – divu vienādu uz pasaules nav. Bet jo īpaša savas garās baltās „zeķītes” dēļ uz priekšējās kreisās ķepas noteikti ir šī kucīte, kura tad tā arī nosaukta – par Pepiju. Kā zviedru rakstniecei Astridai Lindgrēnai bija sava grāmata „Pepija Garzeķe”, tā arī „Ķepās” ir sava Pepija Garzeķe…
Kucīte ir jautra, gana rotaļīga, mīļa, ziņkārīga, labi audzināta, kārtīga, saprātīga un, protams, smuka un veselīga. Viņai patīk peldēt, nirt, skriet. Tā sakot, Pepija ir aktīva dzīvesveida nenogurdināma piekritēja, un nav jau nekāds brīnums, jo kucītei vien nedaudz pāri gadam. Kucīte būs paklausīga sabiedrībā, skaista un gracioza. Un, pats galvenais, – azartiska. Pepijai nekas nav par tālu, par zemu un par … slapju.
Draudzīga gan ar cilvēkiem, gan ar citiem suņiem. Starp citu, arī ar kaķiem, ja vien viņi nemūk prom un tādējādi suni neizaicina. Kā sapratušas „Ķepu” mammas, Pepijai vajadzīgs savs foršais cilvēks, un viņa tādu tik tiešām ļoti ļoti gaida. Tas, kurš izvēlēsies kļūt Pepijai par īsto, ne brīdi to nenožēlos.
Pepija ir sterilizēta un saņēmusi visas nepieciešamās vakcīnas. Tāpat viņai ir čips, pase.
Par Pepiju var interesēties, zvanot patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601. Brauciet iepazīties, lai vestu mājās!
Kamēr Pepija vēl gaida savu saimnieku, lūdzam vismaz finansiāli atbalstīt viņas uzturēšanos patversmē.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta „Rēvici”
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *