Pepija dzimusi mazpilsētas daudzdzīvokļu nama blīvi aizņemtā dzīvoklī. Kad viņai bija vien četri mēneši, viņa kopā ar savu mammu un māsiņu nokļuva „Ķepu-ķepā”. Jau tolaik, vēl tik maza būdama, bija jau paspējusi izbaudīt gana daudz pārestību, jo dzīvojusi ne pārāk labvēlīgas ģimenes gaisotnē. Mamma un māsiņa jau pie vietas, vienīgi Pepija, kurai nav vēl gadiņš, joprojām mīt patversmē. Jautra, mīļa, ziņkārīga, labi audzināta, kārtīga, saprātīga un, protams, smuka un veselīga. Nenogurdināmi aktīva, sevišķi, ja runa ir par ūdeni, jo viņai ļoti patīk nirt un peldēt. Kucīte būs paklausīga sabiedrībā, skaista un gracioza. Un, pats galvenais, – azartiska. Pepijai nekas nav par tālu, par zemu un… par slapju.
Jaunajiem saimniekiem jārēķinās, ka Pepija kā jebkurš pusaudzis prasīs laiku, uzmanību un apmācību. Bet esam pārliecināti – viņai visa zināšanu apguve padosies ļoti ātri.
No svešiem Pepija sākumā baidās, bet, līdzko pierod, tā ir īsta bučmīle. Gatava spēlēties ar visiem un visu, kas kust. Ar bērniem, ar visām dzīvām radībām, tostarp saviem sugasbrāļiem, sadzīvo labi. It nemaz nav ļauna. Sterilizēta, ir visas vakcīnas, čips, pase.
Par Pepiju var interesēties, zvanot patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *