Tas bija 1. jūnijs – Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Pelēcis to noteikti gribētu nodēvēt arī par kaķu aizsardzības dienu, jo tieši šajā datumā viņi, 20 minkas, tika izglābti no baisiem dzīves apstākļiem kādā Baložu dzīvoklī.
Runčukam Pelēcim, kuram vien gadiņš, par to ir savs stāstāmais:
Kad no Baložu dzīvokļa atveda uz „Ķepām”, domāju, ka nomiršu. Jā, tik vienkārši. Man bija 40 grādu temperatūra, un es nespēju nostāvēt uz kājām. Sāpēja viss… Es biju padevies… Sistēmas, zāles, piespiedu barošana. Nākamajā dienā klīnikas stacionārs. Bet es sapratu: par mani gādā… Par manu vietu zem šīs saules cīnās manā vietā. Un es izturēju. Es izdzīvoju.
Nu es tiešām gribu dzīvot – nevis tāpat vien, bet arī murrāt. Es gribu skrāpeļkoku, pilnu bļodiņu ar garšīgu barību, es gribu pūkainu pelīti un bumbiņu, es gribu savu palodzi, savu!!! Nē, nepārprotiet, es esmu gatavs dalīties, bet man vajag cilvēku!!! CILVĒKU, nevis divkājainu radījumu. Cilvēku, kam sirds ir kreisajā pusē, kam tā iesmeldzas un pukst vienā ritmā ar manu…
Pelēcis kastrēts, vakcinēts pret trakumsērgu. Ja esat gatavi viņu ņemt pie sevis, zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet iepazīties.
Jūs izdarīsiet svētīgu darbu, ja ar savu finansiālo ziedojumu palīdzēsiet ne vien iegādāties patversmes dzīvniekiem barību, bet arī segt veterināro pakalpojumu izmaksas.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *