Vai atminaties, kad pēdējo reizi esat redzējuši tik skaistu kaķi ar kuplu, zilganpelēku kažociņu? „Ķepās” šis runčuks, kuru fotogrāfe nosauca par Barsiku, ieradās kopā ar sunīti Ārčiju, kuru jau paguvuši adoptēt. Tagad šis bārenītis (ja tā varētu sacīt, jo viņa saimniece mirusi, bet tās radiniekiem četrkājainās radībiņas izrādījās liekas) gaida to laimīgo brīdi, kad varēs doties uz kādām jaunajām mājām un uzsākt jaunu dzīvi.
Minkam ir kādi 2-3 gadi. Viņam ir fantastiski skaistas un izteiksmīgas zaļganas ačteles un izteikti rozā deguntelis. Runčuks ir vakcinēts, attārpots un kastrēts.
Pamaniet šo skaistuli un, ja esat labi apsvēruši šī minča adopciju, atbrauciet! Atbrauciet uzreiz! Savu vizīti „Ķepās” iepriekš gan obligāti saskaņojiet ar patversmes vadītāju Gundegu pa tālruni 29733601.
„Ķepās” šobrīd uzturas kādi astoņi desmiti kaķu. Katram no viņiem ir savas vajadzības. Varbūt varat kaut nedaudz palīdzēt ar savām finansēm segt minkām nepieciešamos izdevumus? Ja tāda iespēja ir, lūdzu, nepaejiet garām. Patversmes ziedojumu konts tas pats iepriekšējais.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *