Pirātiņš ir mūsu īpašais sunītis. Jo bez acu gaišuma, neredzīgs.
Bija adoptēts, bet, kā izrādījās, ar maziem bērniem Pirātiņam labāk ikdienā nebūt kopā. Bērni ir pārāk skaļi, pārāk strauji mēdz pie Pirātiņa pieskriet. Aizmirstot, ka sunītis ir akls, ka sunītis var sabaidīties.

Nu no jauna meklējam mājas fantastiski mīļajam, vien 2 gadus jaunajam suņu puikam.
Tātad – mājas bez maziem bērniem, mājas ar atbildīgiem cilvēkiem, kuriem būs pietiekoši daudz laika, ko veltīt sunītim ar īpašām vajadzībām.
Varam galvot, ka šim atbildīgajam cilvēkam no sunīša puses tiks atdarīts ar skaistu beznosacījumu mīlestību, ar bezgalīgu uzticību.
Pirātiņš ir ļoti maigs un mīļš sunītis. Vidēja auguma liels. Ļoti labprāt viņš kopā ar cilvēku dodas garās pastaigās, rātni soļo pie pavadas.

Sunītim ceram atrast mājas ar savu pagalmu, lai ērtāka staigāšana iekšā un ārā. Bet, ja interesi par sunci izrādīs fantastisks cilvēks un kā nākamā mājvieta – dzīvoklis, noteikti domāsim. Jo galvenais, lai par sunīti uz priekšu rūpētos labs saimnieks.
Reiz jau labi cilvēki no tālās Daugavpils klaiņojošo nabadziņu atveda uz ”Ķepām”. Nu ceram, ka vēlreiz Pirātiņa dzīvē parādīsies Kāds ar labu sirdi.❤️
Ja par satikšanu ar savas sugas brāļiem un māsām, tad tie Pirātiņam ir draugi. Bet sunītis mēdz satrūkties, kad strauji kāds pieskrien un izrāda interesi. Ja jaunajās mājās būs mierīgs suncis jau gados, viss tad būs labi.

”Ķepas” ļoti cer uz pārdomātu, atbildīga cilvēka zvanu, jo tik ļoti mīļajam Pirātiņam beidzot jākļūst par laimīgu mājas sunīti.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)
Mājās Pirātiņš dosies kastrēts, vakcinēts, ar čipu un pasi.

Lūdzam atbalstīt Pirātiņu un visu kuplo ”Ķepu” dzīvnieku saimi. Patreiz ar iemītniekiem pilni ir suņu voljēri un suņu mājiņas. Tāpat kā Kaķu māja – bez brīvām vietām…
Paldies no sirds, ja sniedzat savu palīdzīgo roku.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *