Redai un Blu reiz jau paveicās, jo viņiem gadījās cilvēcīgs vetārsts, kurš neiedeva pēdējo – liktenīgo – poti diviem pilnīgi veseliem, spēcīgiem un dzīvotgribošiem suņiem. Tad nu tagad viņi gaida savu nākamo veiksmīgo lozi – nokļūt gādīgās rokās. Taču ar piebildi – tiek meklētas mājas tikai un vienīgi uzreiz abiem pie viena saimnieka (saimniekiem), vēlams privātmājā ar palielu teritoriju un žogu. Un, protams, apņēmību regulāri ar suņiem doties garākās pastaigās, izskrieties, kā arī apmeklēt kinologu.
Arī Redas un Blu gadījumā der teiciens, ka mīlēt dzīvi ir tik viegli, ejot kopā pa divi…
Reda un Blu ir divi skaisti, fantastiski jauki, mīļi pusotru gadu jauni suņi. Abi ir ļoti draudzīgi gan pret lieliem, gan maziem cilvēkiem. Savas slapjās suņu bučas gatavi dot uzreiz, arī tikko iepazītam. Ar citiem suņiem spētu sadzīvot, vienīgi par kaķiem pagaidām grūti teikt.
Ja esat gatavs kļūt abiem suņukiem par dzīves draugu, zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet iepazīties.
Tos, kuriem nav vienaldzīgs patversmē mītošo liktenis, lūdzam iespēju robežās sniegt viņiem finansiālu atbalstu. Par to jau iepriekš sakām jums lielu paldies.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *