Kad četrpadsmit gadus bijušas mājas un pēkšņi vairs nav. Ko suns, kas ko tādu piedzīvojis, lai saka..? Bet es tomēr nāku pie tevis, cilvēk. Ar savu stāstu.

Esmu REKSIS. Bildēs jau redzi, ka sirms. Tie četrpadsmit, kas aiz muguras, tie visi mani. Jā, gadi skrējuši kā ar vēja spārniem – liekas, tikko vēl kucēns es biju. Gluži kā tas, kurš tagad blakus voljērā lēkā. Skatos uz viņu un smaidu savā sirmajā bārdā. 
Nu ja, lepns būt varu, man dzīves gudrības gana. Jūra nav vairs līdz ceļiem. Un ar prātu saprotu, ka nez vai nāks lielā laime dzīves nogali blakus savam cilvēkam vadīt. Bet dziļi sirdī klusi deg cerību uguns.. maza, bet gana spoža.

Esmu raksturā lāga, mierīgs bezgala. Vidēji liels ir mans augums. Kāda lielāka laime? Būt cilvēkam blakus. Tādam, kurš garas, mierīgas pastaigas mīl. Tā, lai soli solī mēs dienas kopā vadam – rīta, vakara staigāšana, tad silta māja. Dievinu mirkļus, kad plītī uguns mēles sprēgā un saimnieks dzer tēju. Es guļu pie kājām, skatos cilvēka acīs un saku no sirds – paldies par visu.❤️

Vai lemts man vēl piedzīvot brīžus šādus? Tas Dieva ziņā. Es lūgt varu. Jo nav viegli atrasties tur, kur nav sava cilvēka blakus. Un tik daudz citu suņu. It kā draugi man visi, ne stāsts ir par to. Bet skaļi.. Man mieru gribas, to silto māju un saimnieku savu. Ar tējas krūzi un roku uz manas muguras vecās.

Ko vēl lai es saku tev? Varbūt atbrauksi ciemos? Mums pastaiga jauka būs, to solīt varu. Un no acīm manām stāstu tu lasīsi.. Es gaidu tevi.🙏
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)

Ja vēl atbalstu sniegsi šai labajai patversmei, es pateicīgs būšu. Jo drošībā es te, man ļaus dzīvot līdz mūžiņa galam. Ja nu neņemsi tomēr uz savu māju.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *