Alfrēds jeb Rembo ir haskija un laikas jauktenis. Pirms trim gadiem uz „Ķepām” atbrauca no Mālpils un tika pie iesaukas Mālpils monstrs. Jā, jā, viņš ir viens no tiem retajiem suņiem, kas patversmē tika nogādāts, vēl būdams narkozē. Par viņu varētu rakstīt daudz un dikti, jo viņš ir leģendām apvīts suns. Īsumā sakot, Rembo saimnieks nomira, saimniece palika pie sasistas siles…
Patversmē Rembo atplauka, un mēs sapratām, ka ar šo suni var mēģināt sadraudzēties.
Rembo ir nopietns, cieņpilns suns īsteniem gribētājiem. Cilvēkiem, kas apzinās, ka jebkuram sunim mutē ir zobi un ka ir suņi, kas māk arī tos likt lietā. Nē, nē, nepārprotiet, Rembis nav cilvēkēdājs, bet ir viens „bet”… Rembis nevar ciest, ja viņu mēģina piespiest ar varu – ar šo suni ir jāsarunā, izmantojot inteliģenci un pacietību.
Kopš Rembo nokļuva „Ķepās”, bija jāpaiet trim mēnešiem, līdz suns saprata, ka cilvēkus „ēst” nav brīv. Nepieciešams, lai cilvēki pret viņu izturētos adekvāti, nemēģinātu suni paraut, pavilkt, bet laikā, kad suns velk pavadu, vēlams apstāties un likt viņam saprast, ka pie šāda uzvedības modeļa uz priekšu netiksim. Rembo ir īsts alfa, bet tādi patīk reti kuram. Taču Rembis tiešām ir suns ar sirdi un dvēseli, turklāt suns ar savu prātu. Suns, kas nav ar mieru stulbi pakļauties, bet kas ir ar mieru iziet dzīvē uz kompromisiem.
Maz, sasodīti maz ir cilvēku, kas gatavi viens ar otru iziet dzīvē uz kompromisiem, kur nu vēl ar suni. Tā nu Rembis gaida tos vienīgos un īpašos, kas ne reizi vien būs gatavi braukt uz Ozolnieku novada Salgales pagasta Rēviciem ciemos, lai ar Rembo iepazītos un tālāk jau domātu par draudzību.
Šovasar Rembo palika astoņi gadi. Kastrēts, vakcinēts, čipēts, reģistrēts. Zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601, lai vienotos par laiku, kad vislabāk braukt uz patversmi.
Un vēl kas… Rembo zina, ka viens no labākajiem veidiem, kā palīdzēt patversmei parūpēties par pamestiem un bez saimnieka palikušiem dzīvniekiem, ir atbalstīt to ar savām finansēm. Tas ļaus ik dienas apkopt, pabarot un izmitināt patversmē nonākušos.

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *