Bildēs redzamais skaistulis vēl nesen nebija tik krāšņu kažoku un apmierināts ar dzīvi. Suns izsalcis klaiņoja ar noplukušu spalvu un gandrīz miesā ieaugušu ķēdi ap kaklu. 

Tagad atkopies, nedaudz svarā pieņēmies un spožu, skaisti cirtainu spalviņu uz krūtežas, SKILS uzsāk māju meklējumus. Ak, aizmirsām pieminēt amizantās baltās zeķītes, kas suncim kājās. Vai nav brīnišķīgas?😉

SKILS ir divus gadus jauns, vidēja auguma suns. Raksturā fantastiski mīļš un draudzīgs ar visiem – vai tas cilvēks vai savas sugas pārstāvis. Kā jau jaunam sunim pieklājas, bezgala aktīvs ir SKILS, labprāt dodas garās, jo garās pastaigās, nemitīgi skubinādams vedēju -ātrāk, ātrāk, tak sasēdēts voljērā!

SKILAM meklējam saimnieku, kuram pietiekoši daudz brīva laika, ko sunim veltīt. Garās pastaigas, pavadas apgūšana, mīlestība un rūpes – šis viss lāga skaistulim būs ļoti vajadzīgs. Kā jebkuram citam sunim. Bet SKILAM jo īpaši, jo dzīve līdz šim suni nav lutinājusi, tas uz aci vēl nesen tik ļoti bija redzams..

Ja jums ir interese par suni, lūdzu zvaniet un atbrauciet iepazīties. Mājās SKILS dosies kastrēts, čipēts, vakcinēts un ar savu pasi.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)

Mēs Ķepās darbojamies pēc NO KILL principa, tāpēc mūsu paspārnē mīt arī veci un slimi dzīvnieki. Tas nozīmē, ka rūpju bez sava gala. Ja variet mūs atbalstīt, būsim bezgala pateicīgi.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *