Šoko, šoko, šokolāde… Kaut kas, kas priecē ikvienu. Kā uzsver šī kāruma ražotāji, šokolāde tiek gatavota ar mīlestību, kas tad arī esot tās vislielākā vērtība.
Bet īpaši liela vērtība, kā zināms, ir suns. Nu teiksim tāds kā Šoko – astoņgadīgais suņu vīrs ar kakao krāsas kažociņu.
„Ķepās” viņš ir kopš pērnā gada decembra. Patversmē ieradās no Baložiem. Kāds tam iemesls? Kā vienmēr skumjš.
Kad beidzas sargsuņa karjera apsardzē, tad ceļš mērojams uz patversmi… Cik ierasti un prātam neaptverami. Kāda nodevība…
„Ķepu” apmeklētāji Šoko dēvē par šokolādes lācīti. Esot dikten mīļš, draudzīgs un komunikabls, ideāls pastaigu biedrs, klausa uz vārda. Vienvārdsakot – burvīgs. Būs labs draugs arī pavecākiem ļaudīm.
Tomēr kāda negatīvā īpašība viņam ir – ne gluži ar visiem Šoko pa īstam saprotas. Šoko vairs nav prātā spēlēties ar kucēniem, bet kādu mierīgu kucīti (tikai ne suņu puikas) gan viņš varētu pieņemt… Ar maziem bērniem kontaktā nav bijis – arī tie sagādātu grūtības.
Šoko gaida, tic un cer, ka viņam reiz būs mājas, reiz būs silta vietiņa. Ka viņš varēs dzīvot laimē un drošībā.
Šoko mājup dosies vakcinēts, čipēts, reģistrēts un kastrēts.
Zvaniet patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601 un brauciet ar šo suņu vīru iepazīties! Ja nevarat viņu adoptēt, varbūt Jums ir iespēja sniegt finansiālu atbalstu – par ko tādu visi patversmes ķepaiņi būs tikai pateicīgi, jo vajadzību viņiem ir daudz, bet katra mazumiņš ko maksā.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *