STRĪPA, STRĪPULIS, mūsu mūžsenā Ķepu iemītniece. Reiz, jaunībā, bija bravūras pilna, lepni staigāja pa visu patversmes teritoriju, tāda kā saimniece būdama. Šeit arī STRĪPA satika savu pirmo, lielo mīlestību, skaisto suņu puisi Karlo. Abi dzīvoja vienā lielā voljērā, bēdu nezinot. Līdz Karlo devās uz citiem medību laukiem un STRĪPA iegrima skumjās. Tik dziļās, ka būda kļuva par viņas mīļāko vietu. No tās vien pa retam izgāja. Lai paskatītos, vai Karlo nav atgriezies..

Bet arī tā tagad pagātne. STRĪPA ir lieliski atguvusies, sapratusi, ka dzīve turpinās un ir pat gatava saņemt labas mājas piedāvājumu.👌 
STRĪPAI ir desmit gadi, viņa ir ļoti skaista kažoka īpašniece (sk. foto😉). Un, kā jau dzīvē mēdz gadīties, nedaudz lieki kilogrami pieķērušies. Bet no tiem STRĪPA gatava šķirties, ja vien jaunais saimnieks būs gana kustīgs un viņi abi dosies garās ikdienas pastaigās. 
Raksturs STRĪPAI brīnišķīgs, viņa draudzīga un mīļa. Jā, sākumā būs bikla. Bet, kad pacietīgs cilvēks būs ciemos pabraukājis, kļūs par ļoti, ļoti uzticīgu draugu un sagādās brīnišķīgus prieka mirkļus savam cilvēkam.

Brauciet iepazīties ar mūsu STRĪPULI, dariet laimīgu šo mīļo suni. Mēs visi to tik ļoti gaidām. Par visiem visvairāk – pati STRĪPA..

📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)
📷 Aleksandra Čabikina

Lai patversmē uzturētu visus dzīvniekus, ļoti nepieciešams jūsu atbalsts, draugi. Bez tā mūsu pastāvēšana kā No kill organizācijai nekādi nav iespējama. No sirds sakām paldies visiem, kuri mums palīdz.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *