Puika savā laikā izglābies no liktenīgās potes, ieradies „Ķepās” kā pusaudzis. Savukārt Strīpa ar savu ģimeni – brāļiem un māsām – bija izmesta maisā grāvī. Tā nu visi pārējie no šīm suņu kompānijām savas mājas atrada un izklīda. Bet Puika ar Strīpu sastapa viens otru un izvēlējās būt kopā. Strīpa, kas staigāja pa vaļai, regulāri gāja dzīvoties pie Puikas – uz viņa vietiņu, līst viņa būdiņā. Tā sakot, kopā taču jautrāk! Gan Strīpa, gan Puika vēlas, lai arī jaunajās mājās, kurā viņi cer nokļūt jau pavisam drīz, viņi atkal būtu tikai un vienīgi kopā.
Strīpai un Puikam Ziemassvētkos vēlas saņemt daudz dažādus kārumus un sauso barību. Īpaši jau „Belcando” – viņi jau zina, ka tā ir suņu sausā pārtika, kas, domājams, vislabāk garšos tieši kā Ziemassvētku velte. Un kaltētas liellopu plaušas un kaltētus liellopu kuņģus, ko viņi varēs likt uz kārā zoba, ja vien šie Ziemassvētki viņiem arī šoreiz vēl būs jāpārlaiž patversmē… Bet visvairāk abi tomēr vēlas sastapt mīlošus saimniekus un tikt pie jaunām mājām. Taču, kamēr vēl šiem suņiem jāuzturas „Ķepu-ķepā”, viņi vēlas palīdzēt sev un saviem draugiem segt arī veterinārmedicīnisko pakalpojumu izmaksas.
Par Strīpas un Puikas adopcijas iespējām var interesēties, zvanot patversmes „Ķepu-ķepā” vadītājai Gundegai pa tālr. 29733601.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta „Rēvici”
DzAB „Ķepu-Ķepā” palīdz dzīvniekiem savu iespēju robežās. Biedrība tiek uzturēta, tikai pateicoties ziedojumiem, tāpēc katrs atbalsts ir zelta vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *