Priecējiet acis, draugi, mums Ķepās skaists, draisks un ļoti zinātkārs TOMS!😊
Bet tie, kuri atbildīgi un domā par suņa adopciju, drīkstat stāties rindā. Bet, ja nopietni (un nopietnāk nevar būt), šo 8 mēnešus jauno suņu bērnu kāds pazaudēja un nemeklēja. Skumji..

Bet kamēr mēs domīgi, burvīgais TOMS lēkā, skraida un nenieka nebēdā. Jo bērns vēl un no sirds priecājas par dzīvi. Pat, ja tā patversmē jāvada. Mēs gan ceram, ka kustīgajam, vidēji liela auguma skaistulim šeit nenāksies ilgi aizkavēties, ka viņu ātri pamanīs atbildīgs cilvēks, sēdinās mašīnā un vedīs sev līdzi.
No savas puses saimniekam lūgsim ar jauno ģimenes locekli kopā apmeklēt suņu skoliņu. Tajā TOMS būs teicamnieks, to varam apsolīt, puika ļoti gudrs, ar lielu interesi uztver visu jauno.👌

Zvaniet mums, ja saprotiet, ka uzņematies rūpes par jaunu suni visa viņa mūža garumā, neskatoties uz to, kā mainās jūsu dzīves apstākļi.☝️
Uz jaunajām mājām suncis dosies čipēts, reģistrēts LDC, kastrēts.
📞 29678601 (ārkārtas gad. – 29733601)

📷 Aleksandra Čabikina

Bez mazā, mīļā Toma mums Ķepās vēl daudz dzīvnieku, gan jauni, gan senioru vecumā. Gribam lūgt jūsu atbalstu visu uzturēšanai šeit. Un sakām milzu paldies tiem, kuri mums palīdz.
❤️
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *