Kad pirms mēneša uzrakstījām par trīskrāsu kaķenīti Incīti un mājaslapā ielikām viņas fotogrāfiju, pagāja vien pāris dienas, kā kaķenītei atbrauca pakaļ jaunā saimniece un viņu adoptēja. Toreiz vairāki mūsu lapas sekotāji žēlojās, ka esot „nogulējuši” tik skaistu kaķi, un jautāja, vai „Ķepās” ir vēl kāds trīskrāsu minka. Jo, kā zināms, tieši šādiem dzīvniekiem piemīt melno, balto un rudo kaķu īpašības, kas nodrošina mājas aizsardzību no visa negatīvā. Tāpat tie nes veiksmi, laimi un labklājību.
Tieši tāda ir arī Kika – bezgala skaista kaķenīte. Pirms diviem gadiem atvesta no Liepājas. Kaķu kolonijā viņai nebija vietas, jo visi baidījās no tā, ka viņa mēdz uzšņākt. Neviens viņu negribēja, visiem šī mince bija lieka. To, ka viņa atveras tikai pēc krietna laika, ka viņa neuzticas svešiem, ka viņai vajag ierasto ritmu, to neviens nepamanīja…
Kikai ir seši gadi. Sterilizēta, attārpota, vakcinēta pret trakumsērgu. Brauciet tik ciemos un iepazīstieties ar Kiku! Pirms tam gan vēlams uzzvanīt patversmes vadītājai Gundegai pa tālruni 29733601, lai neiznāktu tā, ka kaķenīte tiek paņemta ātrāk, nekā Jūs nobriestat atvēlēt viņai vietu savās mājās.
Bet, kamēr Kika vēl ir sava saimnieka meklējumos, lūgums finansiāli atbalstīt viņas un pārējo „Ķepu” mieru sargājošo kaķu ikdienas vajadzības.
Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *