Cilvēka temperaments un raksturs nereti tiek vērtēts pēc viņa dabiskās matu krāsas. Bet vai arī kaķiem? Izrādās, ka par šīs sugas pārstāvjiem tiešām daudz ko izsaka viņu kažociņa krāsojums.
Kaķu saimnieku novērojumos minēts, ka minkas ar svītrainu zīmējumu lielākoties ir draudzīgi, pieklājīgi, rāmi. Tāda ir arī „Ķepu” iemītniece piecgadīgā kaķenīte Sjū.
Sjū patversmē ieradās no Jelgavas – no vietas, kurās kaķi parādās regulāri, jo nepārtraukti kāds no viņiem tiek izmests kā nevajadzīga lieta. „Ķepās” viņa dzīvo jau ilgāku laiku. Bet patversme, lai cik laba tā būtu, kā zināms, ir tikai pagaidu mājas – vieta, kur siltumā un drošībā sagaidīt savu cilvēku. Strīpainīte Sjū sapņo par savām siltām mājām un mīļu cilvēku, kam dāvāt savu kaķa sirsniņu. Jaunais saimniek, nekavējies, Sjū Tevi ļoti gaida! Ieskaties, zvani patversmes vadītājai Gundegai (tālrunis 29733601) un brauc iepazīties, lai mincīti vestu mājās!
Sjū ir sterilizēta, vakcinēta pret trakumsērgu.
Lūdzu, iesakiet šo ierakstu, lai Sjū ātrāk satiek savu cilvēku!
Strīpainīte Sjū un pārējie kaķīši būs pateicīgi, ja varēsiet atbalstīt viņus ceļā uz īstajām mājām ar ziedojumu ikdienas vajadzību nodrošināšanai un kvalitatīvai barībai. Paldies!

Ziedojumiem bankā:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *