Ak, Baloži, Baloži, Baloži… Jā, Baloži… Un tas trakais dzīvoklis, kurā mēs uzturējāmies veseli divdesmit un vēl suns Antoška! Ne kādam mēs bijām vajadzīgi, ne kāds par mums gādāja un rūpējās. Vienkārši vilkām savu kailo dzīvību. Tā nu izbadējušies, izkāmējuši, turklāt vēl slimi sagaidījām savus glābējus. Par laimi, viņi paspēja atbraukt, jo, kas to lai zina, kas būtu jau pēc pāris dienām, varbūt pat stundām – mums tiešām bija atlicis pavisam maz. Tostarp arī man, divgadīgam runčukam Rūsiņam.
Jā, tie Baloži atstājuši nospiedumus visu mūsu kaķu dvēselītēs. Mēs visi vienmēr atcerēsimies to nakti, kad burtiski tikām sastumti konteineros, jo savādāk jau mūs visus nevarēja paņemt projām no tās nelaimīgās vietas. Kad mūs apskatīja, nosvēra, ak tavu brīnumu – tikām pat pie pilnas bļodiņas!
Kopš jūnija sākuma esmu „Ķepās”. Te mūs ir gan vēl četrreiz vairāk, bet visi esam paēduši, arī kaķu māja vienmēr sakopta. Protams, paldies par to mūsu audžumammām un tiem labajiem ļaudīm, kas patversmei ziedo naudiņu, lai „Ķepas” spētu mūs uzturēt. Bet vajadzību ir tiešām daudz, līdz ar to naudiņa ātri izkūp, tālab ar skaļu kaķu murrr lūdzam palūkoties savā maciņā, varbūt tomēr varat mūs kaut nedaudz finansiāli atbalstīt. Paldies, paldies, paldies.
Mēs, baložnieki, „Ķepās” vairs neesam divdesmit – dažs no mums jau veiksmīgi atradis savu ģimeni. Savukārt mūsu vienīgais suns Antoška kļuvis par Rixi un pat aizbrauca dzīvot uz … Vāciju, konkrēti uz Brēmeni. Es tik tālu, protams, negribu doties, bet pēc sava mājas pavarda gan ilgojos. Gribu tikt mīlēts, gribu gulēt saimniekiem blakus. Vēlos, lai kāds ar mani rotaļātos, jo esmu taču vēl jauns!
Es ceru un ticu, ka tie labie laiki vairs nav aiz kalniem. Kādam noteikti vajadzīgs tāds runčuks kā es! Nu tad sazinieties ar patversmes vadītāju Gundegu pa tālruni 29733601 un brauciet man pakaļ! Es Jūs jau gaidu!

Un te patversmes ziedojumu konts:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA „ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Ozolnieku novads, Salgales pagasta Rēvici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *